MEDARBEJDERE & BESTYRELSE

MEDARBEJDERE

Ruth Gøjsen

Chef for Organisation og Læring
rg@deltagerdanmark.dk / 24 94 43 88

Ane Stær Nissen

Chef for Arbejdsliv og Deltagelse
ane@deltagerdanmark.dk / 51 94 35 15

Flemming Andersen

Chef for Bæredygtighed
flemming@deltagerdanmark.dk / 40 36 88 04 

Dan Holt Højgaard

Chef for lokal grøn omstilling og økonomichef
dan@deltagerdanmark.dk / 31 72 20 11

Rune Baastrup

Direktør
rb@deltagerdanmark.dk / 41 77 45 75

Malte Warburg

Chefkonsulent
mw@deltagerdanmark.dk / 30 48 49 40 

August Rubin

Juniorkonsulent
august@deltagerdanmark.dk / 22 24 39 97

Lotus Danst

Organiseringskonsulent
lotus@deltagerdanmark.dk / 21 94 19 85  

Viktoria Uhrskov

Juniorkonsulent
vu@deltagerdanmark.dk / 20 94 90 11

Olivia Lyhne Broksø

Juniorkonsulent
ol@deltagerdanmark.dk / 29 84 08 61

Lise Lerche

Juniorkonsulent
lil@deltagerdanmark.dk / 28 73 82 50

Marina Janell Søndergaard

Organiseringskonsulent
marina@deltagerdanmark.dk / 28 79 70 03

Mads Schou

Konsulent
mads@deltagerdanmark.dk / 27 28 90 07

Maria Gudme

Konsulent
maria@deltagerdanmark.dk / 20 30 46 03

Mattias Friis Jørgensen

Konsulent
mattias@deltagerdanmark.dk / 26 84 08 99 

Morten Friis

Konsulent
morten@deltagerdanmark.dk / 60 70  46 36

Nafisa Fiidow

Konsulent
nf@deltagerdanmark.dk / 31 10 33 14 

Mia Danielsen

Kommunikationskonsulent
md@deltagerdanmark.dk / 28 44 78 35

Sasha Bøtker Larsen

Juniorkonsulent
sala@deltagerdanmark.dk / 60 37 89 15 

BESTYRELSE

Christian Nissen

Bestyrelsesformand

 

Else Sommer

Bestyrelsesmedlem

Stine Carsten Kendal

Bestyrelsesmedlem

Bjørn Hansen

Bestyrelsesmedlem

 

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

 

Forandring via deltagelse

Vi skaber forandring ved at involvere dem, som mærker problemerne i deres hverdag.

Kollektiv effekt

Vi fremelsker den brændende ambition frem for at definere en brændende platform.

Brændende ambition

Vi skaber tillid, samarbejde og konkrete handlefællesskaber, ikke blot bevingede visioner.