MEDARBEJDERE & BESTYRELSE

MEDARBEJDERE

Ane Stær Nissen

Faglig chef
ane@deltagerdanmark.dk / 51 94 35 15

Ruth Gøjsen

Chefkonsulent
rg@deltagerdanmark.dk / 24 94 43 88

Bjørn Hansen

Direktør
bh@deltagerdanmark.dk / 41 77 45 72

Dan Holt Højgaard

Chefkonsulent
dan@deltagerdanmark.dk / 31 72 20 11

Rune Baastrup

Direktør
rb@deltagerdanmark.dk / 41 77 45 75

Malte Warburg

Chefkonsulent
mw@deltagerdanmark.dk / 30 48 49 40 

August Rubin

Juniorkonsulent
august@deltagerdanmark.dk / 22 24 39 97

Lotus Danst

Organiseringskonsulent
lotus@deltagerdanmark.dk / 21 94 19 85  

Flemming Andersen

Associeret partner
flemming@deltagerdanmark.dk / 40 36 88 04  

Olivia Lyhne Broksø

Juniorkonsulent
ol@deltagerdanmark.dk / 29 84 08 61

Lise Lerche

Juniorkonsulent / På barsel
lil@deltagerdanmark.dk / 28 73 82 50

Marina Janell Søndergaard

Organiseringskonsulent
marina@deltagerdanmark.dk / 28 79 70 03

Mads Schou

Konsulent
mads@deltagerdanmark.dk / 27 28 90 07

Maria Gudme

Konsulent
maria@deltagerdanmark.dk / 20 30 46 03

Mattias Friis Jørgensen

Konsulent
mattias@deltagerdanmark.dk / 26 84 08 99 

Morten Friis

Juniorkonsulent
morten@deltagerdanmark.dk / 60 70  46 36

Nadeen Aiche

Juniorkonsulent
nad@deltagerdanmark.dk / 50 43 84 94 

Mia Danielsen

Kommunikationskonsulent
md@deltagerdanmark.dk / 28 44 78 35

Sasha Bøtker Larsen

Juniorkonsulent
sala@deltagerdanmark.dk / 60 37 89 15 

Sofie Amalie Bach Hornsved

Juniorkonsulent
sofie@deltagerdanmark.dk / 91 54 14 32 

Viktoria Uhrskov

Juniorkonsulent
vu@deltagerdanmark.dk / 20 94 90 11

BESTYRELSE

Christian Nissen

Bestyrelsesformand

 

Else Sommer

Bestyrelsesmedlem

Stine Carsten Kendal

Bestyrelsesmedlem

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

 

Forandring via deltagelse

Vi skaber forandring ved at involvere dem, som mærker problemerne i deres hverdag.

Kollektiv effekt

Vi fremelsker den brændende ambition frem for at definere en brændende platform.

Brændende ambition

Vi skaber tillid, samarbejde og konkrete handlefællesskaber, ikke blot bevingede visioner.