MEDARBEJDERE & BESTYRELSE

MEDARBEJDERE

Ruth Gøjsen

Chef for Organisation og Læring
rg@deltagerdanmark.dk / 24 94 43 88

Dan Holt Højgaard

Chef for lokal grøn omstilling og økonomichef
dan@deltagerdanmark.dk / 31 72 20 11

Flemming Andersen

Chef for Bæredygtighed
flemming@deltagerdanmark.dk / 40 36 88 04 

Jesper Byrgiel

Sekretariatskoordinator
Jesper@deltagerdanmark.dk / 25 46 14 05 

Rune Baastrup

Direktør
rb@deltagerdanmark.dk / 41 77 45 75

Malte Warburg

Chefkonsulent
mw@deltagerdanmark.dk / 30 48 49 40 

Mattias Friis Jørgensen

Konsulent
mattias@deltagerdanmark.dk / 26 84 08 99 

Lotus Danst

Organiseringskonsulent
lotus@deltagerdanmark.dk / 21 94 19 85  

Mads Schou

Konsulent
mads@deltagerdanmark.dk / 27 28 90 07

Lærke Taidal

Kommunikationskonsulent
lt@deltagerdanmark.dk / 81 11 79 02

Lise Lerche

Konsulent
lil@deltagerdanmark.dk / 28 73 82 50

Marina Janell Søndergaard

Organiseringskonsulent
marina@deltagerdanmark.dk / 28 79 70 03

Rebecca Jacobsen

Organiseringskonsulent
rebecca@deltagerdanmark.dk / 81 11 76 70 

Morten Friis

Konsulent
morten@deltagerdanmark.dk / 60 70  46 36

Mia Danielsen

Kommunikationskonsulent
md@deltagerdanmark.dk / 28 44 78 35

Lise Coermann Nygaard

Juniorkonsulent
lcn@deltagerdanmark.dk / 

Bent Mariager

Grønne Nabofællesskaber
bent@deltagerdanmark.dk / 29 36 41 68 

Martin Mejlgaard

Juniorkonsulent
Martin@deltagerdanmark.dk 

Sasha Bøtker Larsen

Juniorkonsulent
sala@deltagerdanmark.dk / 60 37 89 15 

Simon Packness

Grafisk juniorkonsulent
simon@deltagerdanmark.dk / 22 38 99 16

Ane Stær Nissen

Chef for Arbejdsliv og Deltagelse (barsel)
ane@deltagerdanmark.dk / 51 94 35 15

BESTYRELSE

Else Sommer

Bestyrelsesformand

 

Bjørn Hansen

Bestyrelsesmedlem

Stine Carsten Kendal

Bestyrelsesmedlem

Tilmeld dig vores nyhedsbrev

 

Forandring via deltagelse

Vi skaber forandring ved at involvere dem, som mærker problemerne i deres hverdag.

Kollektiv effekt

Vi fremelsker den brændende ambition frem for at definere en brændende platform.

Brændende ambition

Vi skaber tillid, samarbejde og konkrete handlefællesskaber, ikke blot bevingede visioner.